Trouver le bien immobilier , maisons à vendre, appartements & amp ; Maisons à louer - Nekretnine365.com
1,100,000.00 €

RIJEKA, KANTRIDA - odlična privatna kuća 200 metara od mora s okućnicom od 1400m2, Rijeka, Maison

Détails des annonces

Commun
Property for
Vendita
Type Maison
détaché
Square feet
230 m²
Taille du lot
1400 m²
Number of Floors
2
Bedrooms
7
Bathrooms
4
Publié
il y a 2 semaines
Localisation
Pays
Croatia
Etat / Région / Province
Primorsko-goranska županija
Ville
Rijeka
City area
Kantrida
Poštanski broj
51000
Permis
Permis de construire
oui
Permis de location
oui
Certificat de propriété
oui
Chauffage
Chauffage central
oui
Parking
Nombre de places de parking
5
Description
Information suppléméntaire
RIJEKA, KANTRIDA - odlična privatna kuća 200 metara od mora s okućnicom od 1400m2 Za prodaju izdvajamo posebnu samostojeću kuću samo 200 metara od mora na Kantridi, blizu Rijeke i Opatije. Radi se o lijepoj kući na kat izgrađena na 1400m2 privatnom zemljištu. Objekt je sljedećeg rasporeda: Sastoji se od ulaza, većeg hodnika koji spaja veću prostoriju za boravak s kaminom, jednu konobu, ured, velika spavaća soba te kupaonica. Stepenice vode na prvi kat gdje se nalazi master spavaća soba, veća kupaonica te open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom. Spomenuti dnevni boravak izlazi na osunčanu terasu okružena raslinjem. Bogata okućnica važna je stavka ove kuće. Osim 2 velika travnjaka i gostinjske kuće, postoji dovoljno mjesta za izgradnju bazena uz prostor za sportske aktivnosti i veliki privatni parking. U produžetku, u sklopu okućnice dolazi se do velike kvalitetne sjenice, predstavljena kao ljetna kuhinja s fantastičnim pogledom na more. U sklopu privatnog zemljišta, uz kuću u vlasništvo dolazi dodatna kućica od 80m2 s dnevnim boravkom, spavaćom sobom, dvije kupaonice, kuhinjom i blagovaonicom. Idealan primjer za gostinjsku kuću. Kuća je korištena kao turistički objekt preko ljeta, što u prijevodu pokazuje da je kuća u izuzetno dobrom stanju. Također važno je istaknuti da je gradnja izuzetno kvalitetna, kao i namještaj, stolarija i podovi. U skoro svakoj prostoriji nalazi se klima za hlađenje, a kuća ima centralno grijanje s radijatorima u svakoj prostoriji. Interesantan detalj koji se primjećuje pri boravljenju u kući jeste, da usprkos blizini mora, cesta se uopće ne čuje. Spomenuto se odnosi na boravljenje izvan kuće (vrt), a svakako i unutra. U konačnici, na kući je osiguran mir i privatnost. Ovo je zaista rijetka prilika za kupnju kvalitetne samostojeće kuće, samo 200 metara od mora na potezu Rijeka - Opatija. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja ID KOD AGENCIJE:
Informations de contact supplémentaire
Reference Number
738712
Agency ref id
26174
Numéro du contact
+XXX (XX) XXX-XXXX

Agence immobilière detalji

Miniature vendeur
DUX NEKRETNINE d.o.o.
Agence immobilière od 04.03.2022
Dux nekretnine agency operates with the aim of raising the quality of real estate brokerage to a higher level of professionalism and mutual satisfaction of the parties with which it cooperates. How do we do that? We approach each client humanely and professionally in order to facilitate one of the biggest and most important decisions in life - buying real estate.
Our offer includes a wide range of high quality and very attractive properties in the Kvarner, Istria, islands and wider surroundings in order to satisfy the refined tastes of our longtime customers. The buying and selling process takes place at the highest level of quality with our reliability and commitment to each individual client. Our job is not done until we see a smile on the faces of clients. And even then because we like to stay in touch even after the contract is signed - because our mission is more than just a job.
Informations personnelles
Nom de l’entreprise
DUX NEKRETNINE d.o.o.
Pays
Croatia
Region
Primorsko-goranska županija
City
Rijeka
Code postal
51000
Adresse
Tizianova 8
Email
Proširi Mapu