Nekretnine365.com - Oglasnik za nekretnine: kuće, stanovi, placevi, poslovni prostori, agencije za nekretnine, besplatan upis oglasa
1,950,000.00 €

Novoizgrađena luksuzna vila, Trogir, Kuća

Detalji oglasa

Opšti podaci
Nekretnina za
Prodaja
Tip kuće
samostojeća
Površina
370 m²
Površina placa
591 m²
Broj spratova
5
Broj soba
4
Broj kupatila
5
Objavljeno
prije 1 mjesec
Stanje
Novogradnja
Da
Lokacija
Država
Hrvatska
Region
Splitsko-dalmatinska županija
Općina/Grad
Trogir
Naseljeno mjesto
Čiovo
Poštanski broj
21220
Parking
Garaža
Da
Opis
Opis
Novoizgrađena luksuzna vila, građena i opremana po najvišim standardima, smještena na mirnoj lokaciji u gradu Trogiru, na parceli od 591 m2 s uređenom okućnicom, odnosno vrtom s autohtonom mediteranskom hortikulturom i sustavom za navodnjavanje, okružena zelenilom i rijetkim, manjim kućama. Ukupne je površine 370 m2 raspoređene na četiri etaže (podrum, prizemlje, prvi kat i drugi kat). Podrum objekta sastoji se od garažnog prostora (36 m2) za jedan veći automobil od, prostorije koja trenutno služi kao ostava od cca. 30 m², a koja se može prenamijeniti u radionu, teretanu, fitness prostor i sl., te od kupaonice i konobe (24 m2). Prizemlje vile sastoji se od velike kuhinje s blagovaonicom površine 60 m2 te opremljene isključivo Miele kućanskim uređajima. Cijela prizemna etaža je open space koncepta, što znači da dozvoljava blagovaonskom prostoru komunikaciju s velikim dnevnim boravkom od cc. 40m2. Na ovoj etaži nalaze se i toalet, ostava, hodnik, natkrivena terasa te stepenište kojim se pristupa gornjoj etaži. Prva etaža koncipirana kao spavaći dio sastoji se od predprostora te tri spavaće sobe od kojih dvije imaju vlastitu kupaonicu i lođu, dok treća soba ima lođu. Sve sobe su površine cca. 20m2 te su klimatizirane. Druga etaža prekrasne vile zamišljena je kao jedinstven prostor s jednom spavaćom sobom te čak tri ogromne terase od kojih jedna natkrivena. Sastoji se od predprostora, master spavaće sobe površine cca. 30m2 s vlastitom kupaonicom i natkrivenom terasom s otvorenim pogledom na grad Trogir i na more. Sav namještaj izrađen je po mjeri ili je naručen od najboljih europskih dobavljača, kućanski aparati su brenda Miele, vila je opremljena električnim roletama, schuco stolarijom sa trostrukim staklima, fasada je mineralna vuna debljine 15cm, dok su grijanje i hlađenje preko Daikin dizalice topline, a osim toga mjestimično je ugrađeno i vodeno podno grijanje. Na 10 minuta udaljenosti autom nalazi se splitski aerodrom. ID KOD AGENCIJE:
Dodatne kontakt informacije
Br. oglasa
725024
Agencijska šifra
2025/83

Agencija za nekretnine detalji

Seller Thumbnail
Broker grupa d.o.o.
Agencija za nekretnine registriran/a od Dec 18, 2015
Mi smo jedna od vodećih agencija za nekretnine na području Dalmacije, te jedna od najvećih agencija za nekretnine u Hrvatskoj, osnovana 1994!
Trenutačno brojimo tim od preko 30 nekretninskih stručnjaka, a specijalizirani smo za posredovanje pri kupoprodaji nekretnina za odmor, vila, kuća, zemljišta, stanova, hotela, poslovnih prostora, kao i poslovnih investicija, također se bavimo i dugoročnim najmovima stanova na području Splita.

U našoj ponudi možete pronaći najveći broj nekretnina za prodaju na jednom mjestu, s naglaskom na najveći broj luksuznih nekretnina za odmor na Hrvatskoj obali i otocima, na najatraktivnijim lokacijama Jadrana, kao i diskretnim ponudama koje smo Vam u mogućnosti individualno ponuditi.
Lični podaci
Naziv firme
Broker grupa d.o.o.
Website
Država
Hrvatska
Region
Splitsko-dalmatinska županija
Grad
Split
Poštanski broj
21000
Adresa
Obala hrvatskog narodnog preporoda 6
Registracijski broj
114/2010
Proširi Mapu