Emlak Bul , Homes Satış , Apartments & amp ; Kiralık Ev - Nekretnine365.com
300,000.00 €

Adamovec, Obiteljska prizemnica u prekrasnom okruženju-Adamovec, Zagreb, Ev

Liste ayrıntıları

Genel
Emlak
Satılık
Ev tipi
bağımsız
Metre Kare
476 m²
Arsa Ölçüsü
2115 m²
Kat Sayısı
2
Yatak Odaları
6
Banyolar
3
Gönderildi
5 gün önce
Durum
Oluşturuldu
1979
Konum
Ülke
Croatia
Eyalet / Bölge / İl
Grad Zagreb
Şehir
Zagreb
Şehir alanı
Sesvete
Poštanski broj
10000
İzinler
Sahiplik belgesi
evet
Ek Bilgi
Enerji verimliliği
D
Park
Garaj
evet
Otopark sayisi
7
Tanım
Ek bilgi
Prodaje se lijepa i prostrana obiteljska prizemnica smještena u prekrasnom prirodnom okruženju u naselju Adamovec. Sastoji se od poduma, visokog prizemlja i potkrovlja. U podrumu se nalazi velika garaža, soba za odmor, kotlovnica, radiona, tri ostave i kupaonica. Podrumske prostorije imaju kompletnu infrastrukturu i uređene su kako bi se koristile i za boravak ukoliko se obavljaju radnje oko kuće. Unutarnjim stubištem ide se iz podruma u visoko prizemlje gdje je smješten stambeni dio koji se sastoji od ulaznog predprostora, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na veliku terasu. Potkrovlje je u ROH-BAu izvedbi i moguće ga je urediti u stambeni prostor. Okućnica je prekrasno uređena i održavana, sve je ograđeno, a privatnost je osigurana i lijepim zelenilom. Kuća je izuzetno kvalitetno građena, a izgledom, tlocrtom i opremom je ispred svog vremena. Iako je gradnja započela 1979. godine, kuća je u odličnom stanju jer su vlasnici živjeli u inozemstvu i kuća se minimalno koristila, a kvalitetno i redovito održavala. Vanjska fasada je od termožbuke, stoarija je aluminijska sa izo staklima i roletama. Na podovnima su hrastovi parketi i keramika. Sva unutarnja stolarija ručno je rađena od punog hrastovog drveta. U kotlovnici se nalazi postrojenje koje omogućuje centralno grijanje u cijeloj kući, a može se grijati na lož ulje, na struju ili na drva. Priključena je struja i telefon, a gradska voda je ispred kuće. Koristi se kvalitetna i ispitana bunarska voda koja je pomoću hidrofora konstantno dostupna u svakom dijelu kuće. Umjesto kanalizacije koristi se certificirana septička jama. Kuća ima video nadzor, video portafon i alarmni sustav. Namještaj u kući je predmet dogovora. Vlasnički list je uredan, kuća ima uporabnu dozvolu i moguća je kupovina kreditom banke. Adamovec - veliko obiteljsko naselje u predgrađu Zagreba udaljeno cca 10 km od centra Sesveta. Smješteno je u prekrasnoj prirodi, a okruženje čine obiteljske kuće, manja obiteljska gospodarstva i pokoja veća firma. Naselje ima trgovinu, osnovnu školu, Aquapark Adamovec, a sa ostatkom Zagreba povezano je ZET-ovom autobusnom linijom do Sesveta i Dupca. Agent: Ana Jelečević Mob: 098 358 247 Email: ana.jelecevic@domekspert.hr. ID KOD AGENCIJE: 1974
Ek iletişim bilgileri
Reference Number
659729
Agency ref id
1974
İrtibat telefonu
+385 98 358 247

Emlakçı detalji

Satıcı Resmi
Dom Ekspert d.o.o.
Emlakçı od 13.10.2024
Our story began back in 2007. We started as a local agency in the eastern part of Zagreb, but over the years we’ve built a vast network of top experts and expanded our activities on the area of the whole City of Zagreb and its surroundings. Today our team includes lawyers, architects, surveyors, construction engineers, and financial advisors in the domain of real estate brokerage.

Services of Dom Ekspert include the purchase and sale of apartments, houses, terrains, and business premises. Our main goal is to protect clients’ interests, conduct business honestly, and employ good business practices. Through our work, we strive daily to justify our clients' trust and maintain an image of experts in the real estate business.
Kişisel Ayrıntılar
Firma Adı
Dom Ekspert d.o.o.
Web Sitesi
Ülke
Croatia
Region
Grad Zagreb
City
Zagreb
Posta Kodu
10000
Adres
Frana Kesterčaneka 2b
Reg No.
123/2009
Proširi Mapu