Emlak Bul , Homes Satış , Apartments & amp ; Kiralık Ev - Nekretnine365.com
200,000.00 €

ISTRA, BOLJUSKO POLJE - Započeta gradnja prostrane vile s bazenom, Lupoglav, Ev

Liste ayrıntıları

Genel
Emlak
Satılık
Ev tipi
bağımsız
Metre Kare
880 m²
Arsa Ölçüsü
1717 m²
Yatak Odaları
15
Gönderildi
3 hafta önce
Konum
Ülke
Croatia
Eyalet / Bölge / İl
Istarska županija
Şehir
Lupoglav
Şehir alanı
Boljunsko Polje
Poštanski broj
52426
İzinler
Sahiplik belgesi
evet
Park
Otopark sayisi
7
Tanım
Ek bilgi
ISTRA, BOLJUSKO POLJE - Započeta gradnja prostrane vile s bazenom Boljun je prastari gradić koji se prvi puta spominje početkom 12. stoljeća. Smješten je u sjeveroistočnoj Istri, u općini Lupoglav. Karakterizira ga vrlo dobro očuvani srednjovjekovni kaštel sa širokim pogledom na plodnu dolinu Boljunčice i planinski masiv Učke. Gradić je smješten na brdašcu u srcu prirode, te svojim stanovnicama pa tako i gostma pruža život u netaknutoj prirodi, mir i tišinu te naravno specifične lokalne specijalitete u mjesnoj konobi. Na 3 km od tunela Učka, nalazi se započeta gradnja istarske vile sa bazenom. Izgrađeno je 440 m2 u prizemlju, a predviđeno je još 440 m2 na katu. U konačnici vila će imati oko 880 m2. Villa je kapaciteta za osoba te se može urediti na način da se dobiju dvije vile te naprave 2 bazena, svaka sa svoje strane, kako bi privatnost ostala zagarantirana. Moguća je i prenamjena u hotel butik sa restoranom. Okućnica površine m2 je uređena je i ograđena zidovima. Sva infrastruktura je dovedena te su plaćene komunalije za gornji kat. Ovo je odlična prilika za investiciju s obzirom da to da je dio izgrađen i da je sva infrastruktura spojena. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja ID KOD AGENCIJE:
Ek iletişim bilgileri
Reference Number
738881
Agency ref id
19575
İrtibat telefonu
+XXX (XX) XXX-XXXX

Emlakçı detalji

Satıcı Resmi
DUX NEKRETNINE d.o.o.
Emlakçı od 04.03.2022
Dux nekretnine agency operates with the aim of raising the quality of real estate brokerage to a higher level of professionalism and mutual satisfaction of the parties with which it cooperates. How do we do that? We approach each client humanely and professionally in order to facilitate one of the biggest and most important decisions in life - buying real estate.
Our offer includes a wide range of high quality and very attractive properties in the Kvarner, Istria, islands and wider surroundings in order to satisfy the refined tastes of our longtime customers. The buying and selling process takes place at the highest level of quality with our reliability and commitment to each individual client. Our job is not done until we see a smile on the faces of clients. And even then because we like to stay in touch even after the contract is signed - because our mission is more than just a job.
Kişisel Ayrıntılar
Firma Adı
DUX NEKRETNINE d.o.o.
Ülke
Croatia
Region
Primorsko-goranska županija
City
Rijeka
Posta Kodu
51000
Adres
Tizianova 8
E-posta
Proširi Mapu